Match history

ÎvsTeam Vitality17 oct · BO5 · Champions1–3
VvsG2 Esports16 oct · BO3 · Champions2–1
VvsNRG11 oct · BO3 · Champions2–0
VvsNongshim RedForce9 oct · BO3 · Champions2–1
ÎvsG2 Esports8 oct · BO3 · Champions0–2
VvsFUT Esports30 sep · BO3 · Champions2–0
VvsT127 sep · BO3 · Champions2–0
VvsLOUD6 sep · BO5 · VCT Americas Stage 23–2
VvsNRG4 sep · BO3 · VCT Americas Stage 22–0
VvsLeviatán29 aug · BO3 · VCT Americas Stage 22–0
VvsLOUD9 aug · BO3 · VCT Americas Stage 22–0
ÎvsCloud97 aug · BO3 · VCT Americas Stage 20–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Controller·Valorant

bang

Sean Bezerra

  • 1,05Rating
  • 178ACS
  • 1,04K:D
  • 73%KAST

Detalii

Loc după rating?Date indisponibile
RealizăriCampion EWC

Hărți

HartăRatingHărțiKills / rundăDamage / rundă
Haven1,3230,86140
Lotus1,1740,78157
Summit1,1570,70126
Ascent1,0480,67118
Sunset1,0050,61112
Breeze0,9720,5080
Split0,9350,61114
Abyss0,8720,62105

Agenți

AgentUsage
Omen 62%
Harbor 33%
Viper 5%

Coechipieri100 ThievesCoach: Nbs

Sursa: vlr.gg, VCT 2026 Stage 2 (doar meciurile din acest turneu). Pictogramele campionilor și agenților aparțin Riot Games; OPEsports nu este susținut de Riot Games și nu reflectă opiniile Riot Games sau ale persoanelor implicate oficial în producerea ori administrarea proprietăților Riot Games.