Match history

VvsTeam Nemesis23 oct · BO5 · CIS LAN Championship Season 93–2
VvsK2723 oct · BO3 · CIS LAN Championship Season 92–0
VvsUPGRADE22 oct · BO3 · CIS LAN Championship Season 92–0
VvsTeam ACES21 oct · BO3 · CIS LAN Championship Season 92–0
VvsXMETA21 oct · BO3 · CIS LAN Championship Season 92–0
ÎvsJohnny Speeds22 sep · BO3 · Stake Pulse Beat II0–2
ÎvsBBL22 sep · BO3 · Stake Pulse Beat II0–2
VvsHOTU13 sep · BO5 · Thunderpick WC3–0
VvsHEROIC13 sep · BO3 · Thunderpick WC2–1
VvsFOKUS12 sep · BO3 · Thunderpick WC2–1
VvsK2711 sep · BO3 · Thunderpick WC2–0
VvsBESTIA10 sep · BO3 · Thunderpick WC2–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

AquaRS

Alexander Kovalev

Ultima mutare înregistrată: 12 mar 2026

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Overpass6,4300,7582
Train6,4120,7381
Cache6,360,7380
Dust II6,2570,7076
Nuke6,2390,7176
Ancient6,0260,6875
Mirage6,0390,6775
Inferno5,7100,6575
Anubis5,5150,5966

CoechipieriVirtus.pro

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.