Match history

VvsENCE Prospects23 oct · BO3 · United21 Season 572–0
VvsBetclic Apogee Esports22 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 6: Closed Qualifier2–1
VvsFOKUS21 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 6: Closed Qualifier2–1
Îvs Gatorian20 oct · BO3 · United21 Season 570–2
Vvs9INE19 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 6: Closed Qualifier2–1
Vvsmellren18 oct · BO3 · NODWIN Clutch Series Season 132–0
Vvsex-Zero Tenacity16 oct · BO3 · NODWIN Clutch Series Season 132–0
VvsTheChampionGG16 oct · BO3 · United21 Season 572–0
VvsLPH Gaming10 oct · BO5 · Majstrovstvá SR3–0
VvsVitality Academy9 oct · BO3 · Majstrovstvá SR2–0
VvsNice Try4 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 12–0
VvsNice Try4 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 12–1

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

2high

Amet Baftijari

Ultima mutare înregistrată: 11 mai 2026

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Ancient6,21280,6878
Dust II6,2660,6679
Mirage6,21050,6976
Nuke6,2870,6774
Overpass6,2220,6977
Cache6,1150,6777
Inferno6,1470,6674
Anubis6,0850,6475
Vertigo5,7110,5770
Train5,0110,7080

CoechipieriUNiTY esports

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.