Match history

ÎvsAurora Gaming11 oct · BO3 · ESL Pro League Season 240–2
ÎvsMOUZ10 oct · BO3 · ESL Pro League Season 241–2
VvsTeam Falcons9 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–0
VvsM807 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–0
Îvs1win6 oct · BO3 · ESL Pro League Season 240–2
ÎvsMOUZ5 oct · BO3 · ESL Pro League Season 240–2
VvsPARIVISION4 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–1
VvsShindeN3 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–1
VvsMOUZ6 sep · BO5 · BLAST Open Porto Fall3–1
VvsTeam Falcons5 sep · BO3 · BLAST Open Porto Fall2–0
VvsFURIA31 aug · BO3 · BLAST Open Porto Fall2–0
VvsG228 aug · BO3 · BLAST Open Porto Fall2–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Rifler·Counter-Strike 2

donk

Danil Kryshkovets

  • 1,09K/D
  • 16,55Kills / hartă
  • 3,18Opening / hartă
  • 4,27Multi-kills

Detalii

Top 20 HLTV#1 ('24), #2 ('25)
RealizăriCampion MajorMVP HLTV×11MVP Major

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Ancient7,3920,9398
Cache7,290,9295
Train7,2100,9295
Anubis7,1970,8891
Dust II7,11270,8991
Mirage7,01700,8893
Overpass7,0580,8792
Nuke6,91460,8490
Vertigo6,6800,8384
Inferno6,5290,7381

CoechipieriTeam SpiritCoach: hally

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.