Match history

ÎvsVirtus.pro23 oct · BO5 · CIS LAN Championship Season 92–3
VvsTeam ACES23 oct · BO3 · CIS LAN Championship Season 92–1
VvsWW Team22 oct · BO3 · CIS LAN Championship Season 92–1
ÎvsBetclic Apogee Esports20 oct · BO3 · PGL Bucharest Closed Qualifier0–2
VvsTrafficPills Esports20 oct · BO3 · CIS LAN Championship Season 92–0
VvsFN Team20 oct · BO3 · CIS LAN Championship Season 92–0
VvsNuclear TigeRES19 oct · BO3 · PGL Bucharest Closed Qualifier2–1
VvsEYEBALLERS18 oct · BO3 · PGL Bucharest Closed Qualifier2–1
ÎvsBetclic Apogee Esports17 oct · BO3 · PGL Bucharest Closed Qualifier0–2
VvsNuclear TigeRES16 oct · BO3 · PGL Bucharest Closed Qualifier2–1
ÎvsSINNERS Esports8 oct · BO3 · 1win Private Club Closed Qualifier season 21–2
ÎvsK272 oct · BO5 · CIS LAN Championship Season 82–3

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

CRUC1AL

Joey Steusel

Ultima mutare înregistrată: 30 iul 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Inferno6,31880,7072
Mirage6,32000,7274
Vertigo6,31490,7274
Anubis6,2880,6971
Ancient6,11720,6970
Dust II6,1780,6775
Cache6,090,6971
Overpass6,0750,6570
Nuke5,9160,6464
Train5,860,6977

CoechipieriTeam Nemesis

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.