Match history

Niciun meci înregistrat pentru Team Nemesis Asia în ultimele 120 de zile.

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

w1nt3r

Alikhan Kopzhanov

Ultima mutare înregistrată: 23 aug 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Train6,730,7887
Inferno6,2740,6875
Cache6,110,5579
Overpass6,1900,6877
Nuke6,0500,6471
Ancient5,9940,6472
Dust II5,9840,6472
Mirage5,8800,6272
Vertigo5,8300,6373
Anubis5,7230,6066

CoechipieriTeam Nemesis Asia

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.