Match history

Niciun meci înregistrat pentru Team Falcons în ultimele 120 de zile.

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

AWPer·Counter-Strike 2

m0NESY

Ilya Osipov

  • 1,3K/D
  • 18,85Kills / hartă
  • 9,15AWP / hartă
  • 2,62Opening / hartă

Detalii

Top 20 HLTV#4 ('25), #2 ('24)
RealizăriCampion Major

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Anubis7,0690,8282
Dust II7,01260,8384
Overpass6,9140,8181
Ancient6,71300,7979
Inferno6,71800,7778
Mirage6,71480,8080
Nuke6,71210,7979
Train6,7170,7878
Vertigo6,7570,8080

CoechipieriTeam FalconsCoach: zonic

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.