Match history

VvsMASONIC19 oct · BO1 · Dust2.dk Ligaen Season 331–0
ÎvsWRAITH PCIFIC13 oct · BO3 · United21 Season 561–2
VvsTeletubisie12 oct · BO3 · United21 Season 562–0
ÎvsWRAITH PCIFIC11 oct · BO3 · United21 Season 561–2
VvsTeletubisie9 oct · BO3 · United21 Season 562–1
ÎvsLinx Legacy Esport7 oct · BO1 · Dust2.dk Ligaen Season 330–1
ÎvsHOTU7 oct · BO3 · 1win Private Club Closed Qualifier season 21–2
VvsEAC Extra6 oct · BO3 · United21 Season 562–1
VvsMASONIC5 oct · BO1 · Dust2.dk Ligaen Season 331–0
VvsECSTATIC5 oct · BO1 · Dust2.dk Ligaen Season 331–0
VvsVitality Academy5 oct · BO3 · United21 Season 562–0
VvsElite Klan3 oct · BO3 · United21 Season 562–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

Altekz

Alexander Givskov

Ultima mutare înregistrată: 11 mar 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Ancient6,32210,7079
Inferno6,21810,6876
Anubis6,1630,6778
Cache6,140,6681
Vertigo6,11240,6677
Mirage6,01670,6572
Overpass6,01290,6674
Nuke5,91510,6473
Dust II5,8700,6068
Train5,880,5869

CoechipieriSTATE

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.