Match history

VvsMetizport22 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 6: Closed Qualifier2–1
VvsBRUTE21 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 6: Closed Qualifier2–1
VvsAurora Young Blood20 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 6: Closed Qualifier2–0
Îvs100 Thieves16 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III0–2
VvsInner Circle Esports12 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–0
VvsBetclic Apogee Esports12 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–0
ÎvsInner Circle Esports12 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III0–2
ÎvsNAVI Junior10 oct · BO3 · Roman Imperium Cup Season 91–2
VvsPURE10 oct · BO3 · Roman Imperium Cup Season 92–1
VvsG2 Ares9 oct · BO3 · Roman Imperium Cup Season 92–1
VvsEsport Academy Copenhagen9 oct · BO3 · Roman Imperium Cup Season 92–0
ÎvsFaZe8 oct · BO3 · Roman Imperium Cup Season 91–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

clax

Timur Sabirov

Ultima mutare înregistrată: 12 iul 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Inferno6,31500,7176
Overpass6,31700,7278
Nuke6,22180,7176
Anubis6,11270,6774
Mirage6,12390,6975
Train6,1780,6872
Ancient6,02200,6672
Cache6,0160,6475
Dust II5,9800,6571
Vertigo5,430,6065
Ancient0,010,5050
Mirage0,010,6967

CoechipieriSangal Esports

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.