Match history

ÎvsFORZE Reload22 oct · BO3 · CCT Europe Series #110–2
ÎvsHyperSpirit16 oct · BO3 · CyberClash Closed Qualifier season 21–2
ÎvsWRAITH PCIFIC14 oct · BO3 · CyberClash Closed Qualifier season 21–2
ÎvsTeam Nemesis24 sep · BO3 · Stake Ranked Episode 5: Closed Qualifier0–2
ÎvsBushido Wildcats22 sep · BO3 · European Pro League Series 90–2
VvsASTRAL15 sep · BO3 · Stake Ranked Episode 5: Open Qualifier2–0
Îvs9INE4 sep · BO3 · Logitech G Play Connect Closed Qualifier0–2
VvsTeam Novaq3 sep · BO3 · Logitech G Play Connect Closed Qualifier2–0
VvsG2 Ares28 aug · BO3 · Logitech G Play Connect Closed Qualifier2–1
Vvs9INE28 aug · BO3 · Logitech G Play Connect Closed Qualifier2–0
ÎvsBlack Phoenix28 aug · BO3 · Moscow Cyber Games European Qualifier0–2
ÎvsSPARTA Esports27 aug · BO3 · Moscow Cyber Games European Qualifier1–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

dukefissura

Suleımen Orazaly

Ultima mutare înregistrată: 10 feb 2023

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Anubis6,3130,7179
Vertigo6,2140,7278
Dust II6,11210,6876
Mirage6,1860,7178
Overpass6,1990,7177
Ancient6,0700,7077
Inferno6,0540,6674
Nuke6,0500,6975
Train5,9120,6674
Cache5,640,6471

CoechipieriRune Eaters Esports

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.