Match history

Niciun meci înregistrat pentru RED Canids în ultimele 120 de zile.

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

drop

André Abreu

Ultima mutare înregistrată: 7 mar 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
cs_militia7,911,00108
Cache7,040,7792
Train6,4190,7081
Dust II6,2160,6876
Mirage6,01750,6371
Overpass6,0460,6672
Ancient5,91410,6272
Nuke5,91860,6269
Anubis5,8950,5867
Inferno5,81190,6169
Vertigo5,81080,6269

CoechipieriRED Canids

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.