Match history

ÎvsChinggis Warriors24 oct · BO3 · VOID Autumn Cup0–2
VvsNEXVOID23 oct · BO3 · VOID Autumn Cup2–0
VvsVitalem Aerem22 oct · BO3 · VOID Autumn Cup2–0
ÎvsLynn Vision21 oct · BO3 · VOID Autumn Cup1–2
ÎvsVitalem Aerem9 oct · BO3 · ESL Challenger League Asia-Pacific Cup #3 season 521–2
ÎvsJust Swing8 oct · BO3 · ESL Challenger League Asia-Pacific Cup #3 season 521–2
VvsbLight blue7 oct · BO3 · ESL Challenger League Asia-Pacific Cup #3 season 522–0
ÎvsThe Huns Esports27 sep · BO3 · ESL Challenger League Asia-Pacific Cup #2 season 520–2
VvsLegion26 sep · BO3 · ESL Challenger League Asia-Pacific Cup #2 season 522–0
VvsVitalem Aerem25 sep · BO3 · ESL Challenger League Asia-Pacific Cup #2 season 522–1
VvsTEAM XDM24 sep · BO3 · ESL Challenger League Asia-Pacific Cup #2 season 522–0
VvsNot A Squad Esports23 sep · BO3 · ESL Challenger League Asia-Pacific Cup #2 season 522–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

Summer

Yulun Cai

Ultima mutare înregistrată: 10 oct 2023

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache6,4110,6683
Nuke6,230,7281
Vertigo6,2390,6879
Dust II6,11090,6777
Anubis6,0590,6474
Inferno6,01330,6271
Mirage6,01110,6774
Overpass6,0440,6475
Ancient5,91240,6373
Train5,7110,6070

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.