Match history

ÎvsSangal10 oct · BO3 · Roman Imperium Cup Season 91–2
VvsWBT9 oct · BO3 · Roman Imperium Cup Season 92–0
ÎvsFaZe9 oct · BO3 · Roman Imperium Cup Season 90–2
VvsEsport Academy Copenhagen8 oct · BO3 · Roman Imperium Cup Season 92–0
VvsFalcons Force7 oct · BO1 · Roman Imperium Cup Season 91–0
VvsG2 Ares7 oct · BO1 · Roman Imperium Cup Season 91–0
VvsOrion Wanderers7 oct · BO1 · Roman Imperium Cup Season 91–0
VvsSINQU7 oct · BO1 · Roman Imperium Cup Season 91–0
VvsOG7 oct · BO1 · Roman Imperium Cup Season 91–0
ÎvsNice Try2 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 10–2
VvsABT Esports1 oct · BO1 · FOX Legacy Cup Season 11–0
Îvsaimclub1 oct · BO1 · FOX Legacy Cup Season 10–1

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

aNdu

Andreas Maasing

Ultima mutare înregistrată: 27 iun 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Vertigo6,5310,7984
Ancient6,31590,7383
Anubis6,3880,7180
Nuke6,31180,7583
Mirage6,21680,7281
Cache6,130,7385
Inferno6,1840,6876
Train6,120,7685
Dust II5,8600,6472
Overpass5,8430,6573

CoechipieriPURE

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.