Match history

ÎvsBRUTE19 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 6: Closed Qualifier1–2
VvsHAVU17 oct · BO3 · Elisa BreakOut Series #22–0
VvsENCE17 oct · BO3 · Elisa BreakOut Series #22–0
VvsHAVU16 oct · BO1 · Elisa BreakOut Series #21–0
VvsROUNDS16 oct · BO1 · Elisa BreakOut Series #21–0
VvsVoca16 oct · BO1 · Elisa BreakOut Series #21–0
ÎvsNuclear TigeRES14 oct · BO3 · PGL Bucharest Open Qualifier #21–2
ÎvsFnatic7 oct · BO3 · 1win Private Club Closed Qualifier season 21–2
ÎvsIberian Soul24 sep · BO3 · Stake Ranked Episode 5: Closed Qualifier0–2
ÎvsFnatic23 sep · BO3 · Stake Pulse Beat II0–2
Îvs100 Thieves23 sep · BO3 · Stake Pulse Beat II1–2
VvsFnatic23 sep · BO3 · Stake Pulse Beat II2–1

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

Kylar

Kacper Walukiewicz

Ultima mutare înregistrată: 12 nov 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Train7,470,99105
Anubis6,2750,7076
Ancient6,11780,6874
Nuke6,11830,6872
Overpass6,11000,6975
Vertigo6,11220,6874
Inferno6,0410,6668
Dust II5,9930,6570
Mirage5,91670,6670
Cache5,120,4959

CoechipieriPhantom Esports

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.