Match history

ÎvsALKA GAMING9 aug · BO3 · CCT South America Challengers #21–2
ÎvsIsurus23 iul · BO3 · CCT South America Series 41–2
VvsODDIK19 iul · BO3 · CCT South America Series 42–0
VvsGrêmio Esports17 iul · BO3 · CCT South America Series 42–0
VvsMETANOIA WOLVES14 iul · BO3 · CCT South America Series 42–0
ÎvsFluxo8 iul · BO3 · CCT South America Series 30–2
VvsUNO MILLE7 iul · BO3 · CCT South America Series 32–1
VvsGuara Esports30 iun · BO3 · CCT South America Series 32–0
VvsMIBR Academy28 iun · BO3 · CCT South America Series 32–1

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

history

Allan Lawrenz Santi Botton

Ultima mutare înregistrată: 1 iul 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Mirage6,51070,7576
Train6,590,7772
Dust II6,4830,7475
Ancient6,31100,7271
Cache6,330,7276
Nuke6,31380,7273
Inferno6,2720,7069
Vertigo6,2330,7273
Anubis6,1130,6871
Overpass6,1390,6868

CoechipieriPatins da Ferrari

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.