Match history

ÎvsThe MongolZ22 oct · BO5 · 1win Private Club Season 20–3
VvsBIG21 oct · BO3 · 1win Private Club Season 22–0
VvsFnatic20 oct · BO3 · 1win Private Club Season 22–1
VvsMagic19 oct · BO3 · 1win Private Club Season 22–0
ÎvsBetBoom Team15 oct · BO3 · Thunderpick WC1–2
ÎvsLegacy14 oct · BO3 · Thunderpick WC0–2
ÎvsVitality9 oct · BO3 · ESL Pro League Season 240–2
VvsNatus Vincere7 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–1
VvsG26 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–1
ÎvsFURIA5 oct · BO3 · ESL Pro League Season 241–2
ÎvsSpirit4 oct · BO3 · ESL Pro League Season 241–2
VvsLegacy3 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–1

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

Jame

Ali Djami

Ultima mutare înregistrată: 13 ian 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Dust II6,62050,7175
Overpass6,51130,7272
Anubis6,4690,6968
Train6,4530,7173
Inferno6,32100,6768
Mirage6,32100,6970
Ancient6,21970,6870
Vertigo6,1860,6767
Cache5,860,5766

CoechipieriPARIVISION

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.