Match history

VvsMIBR17 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–1
VvsHEROIC17 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–1
VvsLiquid16 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–1
ÎvsAurora Gaming15 oct · BO3 · Thunderpick WC0–2
ÎvsTeam Falcons14 oct · BO3 · Thunderpick WC0–2
VvsInner Circle Esports12 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–0
VvsBetclic Apogee Esports12 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–1
VvsEternal Fire3 oct · BO3 · ROG Journey Autumn2–0
VvsBBL3 oct · BO3 · ROG Journey Autumn2–0
VvsSINNERS Esports3 oct · BO3 · ROG Journey Autumn2–1
VvsJohnny Speeds2 oct · BO3 · ROG Journey Autumn2–0
VvsBBL2 oct · BO1 · ROG Journey Autumn1–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Rifler·Counter-Strike 2

adamb

Adam Ångström

  • 1,08K/D
  • 16,92Kills / hartă
  • 1,67Opening / hartă
  • 4Multi-kills

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Vertigo6,4920,7383
Ancient6,21650,7179
Anubis6,2370,6980
Train6,2120,7574
Dust II6,1590,6673
Inferno6,11470,6672
Mirage6,11910,6976
Nuke6,11120,6974
Overpass6,11060,6875
Cache6,0170,6369

CoechipieriNinjas in Pyjamas

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.