Match history

Niciun meci înregistrat pentru Nexus Gaming în ultimele 120 de zile.

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

s0und

Alexandru Ștefan

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Vertigo6,41080,7580
Anubis6,31250,7176
Ancient6,22120,7279
Dust II6,21460,7177
Mirage6,21880,7177
Inferno6,11420,6976
Cache6,0110,7074
Nuke6,01400,6773
Train6,0350,6974
Overpass5,9500,6571

CoechipieriNexus GamingCoach: H4rder

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.