Match history

ÎvsIberian Soul10 oct · BO3 · CCT Europe Series #101–2
VvsLavked8 oct · BO3 · CCT Europe Series #102–0
ÎvsAstralis4 oct · BO5 · Stake Ranked Episode 41–3
VvsLuminosity3 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 42–0
VvsAlliance2 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 42–0
VvsFaZe1 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 42–0
VvsBET-M 3328 sep · BO3 · NODWIN Clutch Series Season 122–0
VvsFOKUS28 sep · BO3 · NODWIN Clutch Series Season 122–0
VvsColor27 sep · BO3 · NODWIN Clutch Series Season 122–1
ÎvsBlack Phoenix26 sep · BO3 · CCT Europe Series #91–2
VvsINOX Division25 sep · BO3 · NODWIN Clutch Series Season 122–0
VvsJust Players24 sep · BO3 · CCT Europe Series #92–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

AWPer·Counter-Strike 2

khaN

Beksultan Ospan

  • 1,02K/D
  • 17,6Kills / hartă
  • 10,8AWP / hartă
  • 1,8Opening / hartă

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache6,5120,7675
Dust II6,51090,7577
Anubis6,41150,7372
Mirage6,31070,7574
Train6,3360,7373
Ancient6,21910,7071
Vertigo6,2360,7272
Inferno6,1590,6869
Overpass6,1380,6868
Nuke6,0480,6769
Train0,010,6367

CoechipieriNemiga Gaming

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.