Match history

ÎvsPARIVISION7 oct · BO3 · ESL Pro League Season 241–2
ÎvsTeam Falcons6 oct · BO3 · ESL Pro League Season 241–2
Vvs9z5 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–0
ÎvsVitality4 oct · BO3 · ESL Pro League Season 241–2
VvsG23 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–0
ÎvsMOUZ18 sep · BO3 · StarLadder StarSeries Fall1–2
ÎvsAurora Gaming17 sep · BO3 · StarLadder StarSeries Fall0–2
ÎvsG230 aug · BO3 · BLAST Open Porto Fall0–2
VvspaiN Gaming28 aug · BO3 · BLAST Open Porto Fall2–0
ÎvsM8026 aug · BO3 · BLAST Open Porto Fall1–2
ÎvsLegacy20 aug · BO3 · Esports World Cup0–2
VvsThe MongolZ15 aug · BO3 · Esports World Cup2–1

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

w0nderful

Ihor Zhdanov

Ultima mutare înregistrată: 31 oct 2023

Detalii

Echipe anterioare

  • Natus Vincere

    din 2023

Top 20 HLTV?Date indisponibile
RealizăriCampion Major

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache7,540,9586
Vertigo6,9550,8283
Train6,8170,8177
Overpass6,7530,8081
Anubis6,6720,7774
Mirage6,51620,7475
Ancient6,41380,7474
Dust II6,4750,7174
Inferno6,41200,7171
Nuke6,41240,7476

CoechipieriNatus Vincere

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.