Match history

ÎvsVitality11 oct · BO5 · ESL Pro League Season 240–3
VvsSpirit10 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–1
VvsFURIA9 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–0
VvsSpirit5 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–0
VvsFURIA4 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–0
VvsM803 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–0
ÎvsFURIA19 sep · BO3 · StarLadder StarSeries Fall1–2
VvsNatus Vincere18 sep · BO3 · StarLadder StarSeries Fall2–1
ÎvsNRG17 sep · BO3 · StarLadder StarSeries Fall1–2
ÎvsSpirit6 sep · BO5 · BLAST Open Porto Fall1–3
VvsVitality5 sep · BO3 · BLAST Open Porto Fall2–0
VvsTeam Falcons31 aug · BO3 · BLAST Open Porto Fall2–1

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

IGL · Rifler·Counter-Strike 2

xertioN

Dorian Berman

  • 0,83K/D
  • 13,75Kills / hartă
  • 2,38Opening / hartă
  • 3,13Multi-kills

Detalii

Top 20 HLTV#16 ('25)
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Inferno6,41610,6982
Mirage6,42050,7383
Ancient6,31350,7283
Overpass6,2540,7279
Vertigo6,2720,7280
Dust II6,1870,6779
Nuke6,11650,6878
Train6,1170,6879
Cache5,970,6671

CoechipieriMOUZCoach: sycrone

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.