Match history

Niciun meci înregistrat pentru Mousquetaires în ultimele 120 de zile.

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

drac

Etienne Salaün

Ultima mutare înregistrată: 3 aug 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache6,4200,7181
Inferno6,41060,7277
Nuke6,31440,7282
Overpass6,3260,6981
Ancient6,21410,7080
Anubis6,21240,6778
Mirage6,2150,7279
Dust II6,11260,6776
Train5,9210,6774
Vertigo5,9260,6575

CoechipieriMousquetaires

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.