Match history

ÎvsNIP17 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III1–2
Vvs100 Thieves17 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–0
VvsAstralis16 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–1
VvsBC.Game Esports15 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–1
VvsEnvy15 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III2–0
ÎvsBC.Game Esports15 oct · BO3 · Stake Pulse Beat III1–2
ÎvsFURIA19 sep · BO3 · StarLadder StarSeries Fall0–2
VvsNRG19 sep · BO3 · StarLadder StarSeries Fall2–0
VvsMagic18 sep · BO3 · StarLadder StarSeries Fall2–1
ÎvsFURIA17 sep · BO3 · StarLadder StarSeries Fall1–2
ÎvsLegacy12 sep · BO3 · FISSURE PLAYGROUND Season 31–2
VvsAlliance11 sep · BO3 · FISSURE PLAYGROUND Season 32–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Rifler·Counter-Strike 2

insani

Felipe Yuji

  • 1,15K/D
  • 17,15Kills / hartă
  • 3,85Opening / hartă
  • 4,62Multi-kills

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache7,2100,88100
Ancient6,81350,8090
Anubis6,61250,7685
Vertigo6,5940,7482
Mirage6,41380,7585
Nuke6,41590,7482
Train6,4140,7585
Inferno6,31410,7079
Overpass6,3510,7379
Dust II6,1160,6675

CoechipieriMIBRCoach: jnt

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.