Match history

ÎvsSangal22 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 6: Closed Qualifier1–2
VvsGenOne21 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 6: Closed Qualifier2–0
Vvsex-RUSTEC20 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 6: Closed Qualifier2–0
VvsSpirit Academy Black11 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 6: Open Qualifier2–1
VvsX-CITY10 oct · BO1 · Stake Ranked Episode 6: Open Qualifier1–0
ÎvsK277 oct · BO3 · 1win Private Club Closed Qualifier season 21–2
VvsInner Circle Academy27 sep · BO3 · Tipsport Cup Open #22–0
Vvsaimclub26 sep · BO3 · Tipsport Cup Open #22–1
VvsHAVU25 sep · BO3 · Tipsport Cup Open #22–1
VvsOptibet25 sep · BO3 · Tipsport Cup Open #22–1
VvsGamerLegion17 sep · BO1 · Logitech G Play Connect1–0
ÎvsM8017 sep · BO1 · Logitech G Play Connect0–1

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

stanislaw

Peter Jarguz

Ultima mutare înregistrată: 6 apr 2026

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Nuke5,81390,6270
Overpass5,81050,6272
Ancient5,71040,6067
Anubis5,7500,6065
Inferno5,71890,5867
Mirage5,7840,6067
Train5,7250,5668
Vertigo5,7620,5969
Dust II5,5740,5564
Cache5,380,5263

CoechipieriMetizport

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.