Match history

ÎvsSportsBetExpert10 oct · BO3 · FRAG University0–2
VvsElusive10 oct · BO3 · FRAG University2–0
ÎvsDENDELE CS10 oct · BO1 · FRAG University0–1
VvsWithout a Roof10 oct · BO1 · FRAG University1–0
VvsLast Dance9 oct · BO1 · FRAG University1–0
VvsHairy Scary Bandits9 oct · BO1 · FRAG University1–0
ÎvsNRG9 oct · BO1 · FRAG University0–1
VvsMalicious Intent9 oct · BO1 · FRAG University1–0
VvsLAG Gaming30 sep · BO3 · ESL Challenger League North America Cup #2 season 522–1
Vvsregain29 sep · BO3 · ESL Challenger League North America Cup #2 season 522–0
VvsFarmVille28 sep · BO3 · ESL Challenger League North America Cup #2 season 522–0
VvsDetonate27 sep · BO3 · ESL Challenger League North America Cup #2 season 522–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

freshie

Adam Paterson

Ultima mutare înregistrată: 28 mar 2026

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Anubis6,4700,7378
Train6,3120,7174
Inferno6,11210,6776
Mirage6,11360,7079
Ancient6,01420,6674
Nuke6,0930,6977
Overpass6,0570,6876
Vertigo6,0640,6675
Dust II5,9640,6572
Cache4,810,3953

CoechipieriMarsborne

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.