Match history

ÎvsThe MongolZ21 oct · BO3 · 1win Private Club Season 20–2
VvsLiquid20 oct · BO3 · 1win Private Club Season 22–0
ÎvsPARIVISION19 oct · BO3 · 1win Private Club Season 20–2
ÎvsGamerLegion28 sep · BO3 · 1win Private Club Season 10–2
ÎvsNIP27 sep · BO3 · 1win Private Club Season 11–2
VvsGamerLegion26 sep · BO3 · 1win Private Club Season 12–1
VvsEYEBALLERS25 sep · BO3 · 1win Private Club Season 12–1
ÎvsMIBR18 sep · BO3 · StarLadder StarSeries Fall1–2
ÎvsVitality17 sep · BO3 · StarLadder StarSeries Fall0–2
ÎvsAlliance10 sep · BO3 · FISSURE PLAYGROUND Season 30–2
VvsPARIVISION10 sep · BO3 · FISSURE PLAYGROUND Season 32–0
VvsFaZe9 sep · BO3 · FISSURE PLAYGROUND Season 32–1

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

mo0N

Abdurakhim Issa

Ultima mutare înregistrată: 7 mar 2026

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache6,890,8182
Dust II6,5630,7382
Train6,570,8193
Ancient6,31110,7274
Mirage6,3770,7274
Nuke6,3610,7277
Anubis6,2590,7174
Inferno6,1200,6567
Overpass6,0250,6669
Vertigo6,0210,6874

CoechipieriMagic

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.