Jucător·Counter-Strike 2

ZEDKO

Jindřich Chyba

Ultima mutare înregistrată: 26 ian 2026 (de la SINNERS Esports)

  • CZ
  • Fără echipă
  • Inactiv

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Overpass6,21560,7177
Ancient6,02190,6774
Anubis6,01600,6672
Dust II6,0500,6775
Inferno6,01830,6472
Mirage6,02330,6976
Nuke6,01840,6775
Vertigo6,01210,6673
Train5,9190,6269
Cache5,880,6574

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.