Jucător·Counter-Strike 2

SLIGHT

Keller Nilan

Ultima mutare înregistrată: 7 iul 2024 (de la Wildcard)

  • US
  • Fără echipă
  • Inactiv

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Anubis6,3690,7272
Dust II6,2690,6873
Inferno6,21630,6872
Mirage6,21550,7173
Nuke6,21160,7074
Vertigo6,2750,7274
Ancient6,11380,6972
Overpass6,1910,6872
Train5,8260,6164

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.