Jucător·Counter-Strike 2

SIXER

Christophe Xia

Ultima mutare înregistrată: 28 apr 2023 (de la GenOne)

  • FR
  • Fără echipă
  • Inactiv

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Inferno6,41100,7274
Dust II6,3690,6973
Anubis6,2440,6868
Overpass6,2310,7072
Nuke6,1920,6973
Ancient6,0740,6970
Vertigo6,0500,6770
Mirage5,9390,6570
Cache5,740,6564
Train5,5140,5358

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.