Jucător·Counter-Strike 2

rigoN

Rigon Gashi

Ultima mutare înregistrată: 31 dec 2024 (de la BIG)

  • CH
  • Fără echipă
  • Inactiv

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Overpass6,3840,7683
Inferno6,21140,7179
Mirage6,22360,7481
Ancient6,11920,7278
Anubis6,1740,7276
Dust II6,11230,7177
Cache5,910,6878
Nuke5,9690,6876
Vertigo5,9870,6977
Train5,2190,5364

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.