Jucător·Counter-Strike 2

JOTA

Jhonatan Willian

Ultima mutare înregistrată: 20 sept 2024 (de la Imperial Esports)

  • BR
  • Fără echipă
  • Inactiv

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Ancient6,51010,7583
Dust II6,41280,7383
Inferno6,41140,6979
Overpass6,41030,7482
Vertigo6,4580,7583
Nuke6,31490,7181
Anubis6,1160,6677
Mirage6,0190,6775
Train6,0190,6474

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.