Jucător·Counter-Strike 2

jeyN

Jérémy Nguyen

Ultima mutare înregistrată: 28 apr 2023 (de la GenOne)

  • FR
  • Fără echipă
  • Inactiv

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache7,260,9598
Ancient6,4300,7783
Dust II6,4270,7582
Inferno6,4250,7481
Overpass6,4280,7686
Nuke6,3260,7682
Train6,320,7879
Anubis6,1240,7581
Mirage5,7100,6575
Vertigo5,7170,6371

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.