Jucător·Counter-Strike 2

Fessor

Frederik Sørensen

Ultima mutare înregistrată: 17 ian 2025

  • DK
  • Inner Circle Esports
  • Activ

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache6,5120,7485
Mirage6,52020,7686
Train6,5110,7385
Overpass6,4690,7584
Ancient6,31520,7382
Nuke6,31010,7280
Anubis6,2770,7079
Inferno6,2870,6879
Vertigo6,1890,7180
Dust II6,0350,6875
Cache0,010,7883

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.