Jucător·Counter-Strike 2

Enzo

Karol Lasota

Ultima mutare înregistrată: 7 apr 2025 (de la Phantom Esports)

  • PL
  • Fără echipă
  • Inactiv

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Ancient6,21720,7078
Inferno6,270,6678
Mirage6,21590,6977
Vertigo6,2780,7279
Nuke6,11630,6676
Overpass6,1690,7080
Anubis5,9790,6372
Dust II5,6390,5968
Train0,010,5074

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.