Jucător·Counter-Strike 2

dexter

Christopher Nong

Ultima mutare înregistrată: 19 apr 2025 (de la FlyQuest)

  • AU
  • Fără echipă
  • Inactiv

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache9,711,20133
Anubis6,2670,7179
Dust II6,1560,6980
Vertigo6,0730,6777
Ancient5,91110,6573
Nuke5,91200,6571
Inferno5,81440,6170
Mirage5,8860,6371
Overpass5,7410,6271
Train4,930,4764

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.