Jucător·Counter-Strike 2

delle

Jonathan Ahlstedt

Ultima mutare înregistrată: 19 mai 2025 (de la EYEBALLERS)

  • SE
  • Fără echipă
  • Inactiv

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache6,580,7483
Train6,380,7383
Overpass6,2220,7480
Ancient6,1970,6877
Nuke6,1340,7076
Vertigo6,1180,7278
Inferno6,0490,6874
Dust II5,9370,6372
Anubis5,8350,6274
Mirage5,7670,6172

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.