Jucător·Counter-Strike 2

CHANKY

Bogdan Șerban

Ultima mutare înregistrată: 3 sept 2025 (de la Aimclub)

  • RO
  • Fără echipă
  • Inactiv

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache7,220,8698
Ancient6,4410,7484
Inferno6,2540,6580
Mirage6,1470,7080
Overpass6,1130,7180
Anubis5,8140,6577
Nuke5,8300,6474
Dust II5,7350,5975
Vertigo5,7130,6275
Cache0,020,88108

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.