Jucător·Counter-Strike 2

brzer

Benjamin Jensen

Ultima mutare înregistrată: 26 aug 2023 (de la Sashi Esport)

  • DK
  • Fără echipă
  • Inactiv

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Dust II6,2310,6772
Mirage6,1520,6870
Overpass6,0570,6766
Train6,010,6964
Ancient5,9460,6566
Nuke5,9650,6566
Vertigo5,9670,6665
Anubis5,6300,6265
Inferno5,6320,5963

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.