Jucător·Counter-Strike 2

BOROS

Mohammad Malhas

Ultima mutare înregistrată: 9 feb 2026 (de la JiJieHao)

  • JO
  • Fără echipă
  • Inactiv

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Mirage6,61780,8187
Dust II6,5990,7885
Anubis6,4750,7680
Inferno6,3600,7381
Overpass6,3570,7580
Ancient6,21300,7682
Nuke6,21140,7480
Vertigo6,2920,7582
Train5,890,6373

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.