Jucător·Counter-Strike 2

b0denmaster

Jonathan Bodenmalm

Ultima mutare înregistrată: 1 ian 2025 (de la Alliance)

  • SE
  • Fără echipă
  • Inactiv

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Dust II6,6780,7481
Cache6,550,7781
Mirage6,31690,7073
Inferno6,21880,6871
Nuke6,290,6972
Train6,2140,6670
Overpass6,1930,6771
Vertigo5,9730,6569
Ancient5,81290,6366
Anubis5,6820,5961

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.