Match history

ÎvsBRUTE27 iul · BO1 · Urban Riga Open #60–1
ÎvsNAVI Junior27 iul · BO1 · Urban Riga Open #60–1
ÎvsMOUZ NXT27 iul · BO1 · Urban Riga Open #60–1
Îvsex-MANA eSports17 iul · BO3 · United21 Season 520–2
ÎvseSuba16 iul · BO3 · United21 Season 520–2
VvsInner Circle Prospect14 iul · BO3 · United21 Season 522–0
VvsVästerås11 iul · BO3 · United21 Season 522–0
VvsPrestige Academy10 iul · BO3 · United21 Season 522–0
ÎvsFaZe Up Next4 iul · BO3 · United21 Season 520–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

Tarkky

Julien Buzogany

Ultima mutare înregistrată: 23 sept 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache6,2200,7072
Vertigo6,2170,7180
Dust II6,01140,6571
Nuke6,0970,6874
Anubis5,9570,6371
Overpass5,9220,6774
Ancient5,8950,6472
Inferno5,8690,6171
Mirage5,8140,6569
Train5,7260,7379

CoechipieriLeo Team

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.