Match history

VvsFC Famalicão Esports7 oct · BO1 · Roman Imperium Cup Season 91–0
ÎvsNAVI Junior7 oct · BO1 · Roman Imperium Cup Season 90–1
ÎvsSAW7 oct · BO1 · Roman Imperium Cup Season 90–1
ÎvsSangal7 oct · BO1 · Roman Imperium Cup Season 90–1
VvsRebels Gaming7 oct · BO1 · Roman Imperium Cup Season 91–0
ÎvsSAW3 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 10–2
ÎvsNice Try3 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 11–2
VvsEsport Academy Copenhagen2 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 12–0
VvsSINQU1 oct · BO1 · FOX Legacy Cup Season 11–0
VvsSAW1 oct · BO1 · FOX Legacy Cup Season 11–0
VvsNice Try1 oct · BO1 · FOX Legacy Cup Season 11–0
VvsFC Famalicão Esports1 oct · BO1 · FOX Legacy Cup Season 11–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

Kiy0o

Serhii Savitskyi

Ultima mutare înregistrată: 13 nov 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Ancient6,5500,7382
Anubis6,3170,7583
Mirage6,0310,6774
Inferno5,9330,6372
Nuke5,9180,6774
Dust II5,7360,6270
Vertigo5,410,6164
Train4,960,4555

CoechipieriLazer Cats

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.