Match history

ÎvsEnvy20 oct · BO3 · DraculaN Season 70–2
ÎvsEternal Fire20 oct · BO3 · DraculaN Season 70–2
VvsBASEMENT BOYS19 oct · BO1 · DraculaN Season 71–0
VvsInsiders Esport19 oct · BO1 · DraculaN Season 71–0
ÎvsWBT9 oct · BO3 · Roman Imperium Cup Season 90–2
ÎvsG2 Ares8 oct · BO3 · Roman Imperium Cup Season 90–2
ÎvsSAW4 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 10–2
VvsWildcard3 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 12–0
ÎvsUNiTY esports3 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 10–2
VvsSAW2 oct · BO3 · FOX Legacy Cup Season 12–0
VvsRebels Gaming27 sep · BO3 · Leon.bet Masters Season 12–0
ÎvsFluxo W7M27 sep · BO3 · Leon.bet Masters Season 10–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

Blytz

Raul Gligor

Ultima mutare înregistrată: 7 apr 2026

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache6,660,7885
Mirage6,42580,7382
Anubis6,21120,7277
Ancient6,11860,6878
Dust II6,11650,6977
Inferno6,11720,6576
Overpass6,1820,6978
Train6,1450,6778
Vertigo6,1570,6976
Nuke6,01910,6874

CoechipieriINFINITE

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.