Match history

Niciun meci înregistrat pentru Imperial Esports în ultimele 120 de zile.

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

decenty

Lucas Bacelar

Ultima mutare înregistrată: 24 feb 2026

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Train6,9160,8692
Ancient6,4530,7682
Dust II6,4970,7581
Inferno6,41730,7278
Mirage6,41910,7380
Nuke6,41860,7480
Overpass6,4670,7880
Vertigo6,3760,7477
Anubis6,2730,7176
Cache6,1150,6976

CoechipieriImperial Esports

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.