Match history

ÎvsPARIVISION6 oct · BO3 · ESL Pro League Season 241–2
VvsShindeN5 oct · BO3 · ESL Pro League Season 242–0
Îvs1win4 oct · BO3 · ESL Pro League Season 241–2
ÎvsNatus Vincere3 oct · BO3 · ESL Pro League Season 240–2
ÎvsLegacy13 sep · BO5 · FISSURE PLAYGROUND Season 30–3
VvsBetBoom Team12 sep · BO3 · FISSURE PLAYGROUND Season 32–1
VvsFURIA11 sep · BO3 · FISSURE PLAYGROUND Season 32–0
Vvs5star10 sep · BO3 · FISSURE PLAYGROUND Season 32–0
Vvs9z10 sep · BO3 · FISSURE PLAYGROUND Season 32–1
VvsBIG9 sep · BO3 · FISSURE PLAYGROUND Season 32–1
ÎvsAstralis8 sep · BO3 · FISSURE PLAYGROUND Season 31–2
ÎvsTeam Falcons4 sep · BO3 · BLAST Open Porto Fall0–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Rifler·Counter-Strike 2

NertZ

Guy Iluz

  • 1,02K/D
  • 15,23Kills / hartă
  • 3,15Opening / hartă
  • 4,08Multi-kills

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Cache6,740,8088
Ancient6,51660,7785
Overpass6,5690,7685
Mirage6,41640,7583
Anubis6,3870,7178
Inferno6,3920,6980
Vertigo6,3860,7479
Dust II6,21100,7178
Nuke6,11140,6877
Train5,7160,6372

CoechipieriG2 Esports

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.