Match history

ÎvsUNiTY esports21 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 6: Closed Qualifier1–2
Vvsex-Zero Tenacity20 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 6: Closed Qualifier2–0
ÎvsNuclear TigeRES14 oct · BO3 · PGL Bucharest Open Qualifier #21–2
VvsYounglings14 oct · BO3 · PGL Bucharest Open Qualifier #22–0
VvsJust Players14 oct · BO3 · PGL Bucharest Open Qualifier #22–0
ÎvsNordic Partners Gaming 11 oct · BO1 · PGL Bucharest Open Qualifier #10–1
ÎvsBBL2 oct · BO3 · ROG Journey Autumn1–2
ÎvsJiJieHao2 oct · BO1 · ROG Journey Autumn0–1
VvsJohnny Speeds2 oct · BO1 · ROG Journey Autumn1–0
VvsEAC Extra2 oct · BO1 · ROG Journey Autumn1–0
Vvs9INE2 oct · BO1 · ROG Journey Autumn1–0
VvsMatrix2 oct · BO1 · ROG Journey Autumn1–0

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

Banjo

Matias Kivistö

Ultima mutare înregistrată: 12 feb 2026

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Train6,4310,7183
Vertigo6,4910,7281
Inferno6,31500,6876
Ancient6,22030,6877
Cache6,2160,6776
Overpass6,2610,6779
Anubis6,1800,6576
Dust II6,01100,6470
Mirage6,01330,6373
Nuke5,9850,6371

CoechipieriFOKUS

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.