Match history

Niciun meci înregistrat pentru FaZe Clan în ultimele 120 de zile.

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

jcobbb

Jakub Pietruszewski

Ultima mutare înregistrată: 22 aug 2025

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Mirage6,4830,7482
Train6,3130,7683
Ancient6,2950,7179
Anubis6,2530,6978
Cache6,2110,6675
Dust II6,1630,6674
Nuke6,1760,6974
Inferno5,9200,6268
Overpass5,4190,5664
Vertigo5,460,6064

CoechipieriFaZe Clan

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.