Match history

VvsSINNERS Esports23 oct · BO3 · DraculaN Season 72–1
VvsJiJieHao23 oct · BO3 · DraculaN Season 72–1
ÎvsSINNERS Esports22 oct · BO3 · DraculaN Season 71–2
VvsBC.Game Esports21 oct · BO3 · DraculaN Season 72–1
VvsBASEMENT BOYS21 oct · BO3 · DraculaN Season 72–1
VvsINFINITE20 oct · BO3 · DraculaN Season 72–0
ÎvsNuclear TigeRES17 oct · BO3 · PGL Bucharest Closed Qualifier0–2
ÎvsBetclic Apogee Esports16 oct · BO3 · PGL Bucharest Closed Qualifier1–2
ÎvsNIP3 oct · BO3 · ROG Journey Autumn0–2
VvsJiJieHao3 oct · BO3 · ROG Journey Autumn2–1
VvsSangal3 oct · BO3 · ROG Journey Autumn2–0
VvsBASEMENT BOYS2 oct · BO3 · ROG Journey Autumn2–1

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

regali

Iulian Harjău

Ultima mutare înregistrată: 14 apr 2026

Detalii

Echipe anterioare

  • Eternal Fire

    în registru, echipa actuală

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Dust II6,6750,7476
Ancient6,51320,7776
Mirage6,4880,7674
Overpass6,4650,7675
Vertigo6,4540,7673
Anubis6,3540,7270
Inferno6,31300,7169
Nuke6,2610,7172
Cache6,1200,6869
Train6,170,6667

CoechipieriEternal Fire

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.