Match history

Niciun meci înregistrat pentru DENDELE în ultimele 120 de zile.

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Rifler·Counter-Strike 2

rdnzao

Daniel Monteiro

  • 0,69K/D
  • 10,85Kills / hartă
  • 1,31Opening / hartă
  • 1,92Multi-kills

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Train6,4270,7180
Ancient6,31560,7381
Anubis6,31300,7077
Dust II6,370,7679
Cache6,2130,6981
Inferno6,21410,6974
Nuke6,12160,6874
Overpass6,1220,6575
Vertigo6,1810,6776
Mirage6,01530,6572

CoechipieriDENDELE

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.