Match history

ÎvsThe MongolZ22 oct · BO3 · 1win Private Club Season 21–2
ÎvsPARIVISION21 oct · BO3 · 1win Private Club Season 20–2
VvsThe MongolZ20 oct · BO3 · 1win Private Club Season 22–0
VvsPRIVATE19 oct · BO3 · 1win Private Club Season 22–0
ÎvsAstralis3 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 41–2
ÎvsLuminosity2 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 41–2
VvsFnatic1 oct · BO3 · Stake Ranked Episode 42–1
ÎvsG29 sep · BO3 · FISSURE PLAYGROUND Season 31–2
ÎvsBetBoom Team8 sep · BO3 · FISSURE PLAYGROUND Season 30–2
ÎvsMagic3 sep · BO3 · IEM Beijing: Global Qualifier0–2
VvspaiN Gaming2 sep · BO3 · IEM Beijing: Global Qualifier2–0
ÎvsNemiga2 sep · BO3 · IEM Beijing: Global Qualifier1–2

Meciurile echipei. Sursă: PandaScore; statisticile pe jucător nu sunt disponibile.

Jucător·Counter-Strike 2

JDC

Jon de Castro

Ultima mutare înregistrată: 12 feb 2024

Detalii

Top 20 HLTV?Date indisponibile
Realizări?Nicio realizare înregistrată încă

Hărți

HartăScor mediuHărțiKills / rundăDamage / rundă
Dust II6,3890,7279
Train6,3230,7180
Ancient6,21960,7180
Anubis6,2490,6877
Cache6,2150,7376
Mirage6,21810,7279
Inferno6,11420,6674
Overpass6,1770,6977
Vertigo6,0730,6875
Nuke5,91400,6674

CoechipieriBIG

Lotul vine din clasamentul oficial Valve; rolurile și statisticile, de pe clutchking.gg.